Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

Emine KÜÇÜKALİ Şalpazarı Derneklerini Ziyaret Etti

Emine KÜÇÜKALİ Şalpazarı Derneklerini Ziyaret Etti
  • 23 Mayıs 2018

Trabzon Dernekler Birliği Kurucusu ve Türk Kızılayı Eski Genel Başkanı Tekin KÜÇÜKALİ’nin kızı Emine KÜÇÜKALİ Şalpazarı Derneklerini ziyaret etti.

İYİ Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Emine KÜÇÜKALİ, Dorukkiriş Derneği, Geyikli Derneği ve Dereköy Derneğini ziyaret etti. Dorukkiriş Derneğinde kalabalık bir kitleye hitap eden Küçükali burada yaptığı konuşmasında Şalpazarı ve Trabzon’da yapılan ziraat ve hayvancılığın olması gerektiği seviyeden çok düşük olduğundan bahsetti. Şalpazarı’nda gurbete göç ederek boş bırakılan arazinin ziraat ve hayvancılıkta kullanılması ve potansiyelin yükseltilmesi için gerekli çalışmaların yapılması gerektiğini belirtti. İstihdamı arttırmak için herhangi  bir çalışmanın yapılmadığını söyleyen Küçükali, Şalpazarı’nın doğal ve kültürel turizm potansiyelinin de çok yüksek olduğunu ancak bu potansiyeli de kullanarak Şalpazarı’nı kalkındıracak hamlelerin yapılması gerektiğinden bahsetti.

Ziyarete İYİ Parti Kirazlıtepe Mahalle Başkanı Dorukkirişli hemşehrimiz İrfan GÜLBAHAR, 2. Bölge Başkanı Kirazlıtepeli Mehmet Salih AYDIN ve İYİ Partililer de eşlik etti.

Ziyaretçileri kalabalık bir dernek ortamında ağırlayan Dorukkiriş Derneği Başkanı Fahri DURMUŞ da bir konuşma yaptı. Konuşmasında partililere ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Durmuş, partilileri misafirperver bir şekilde ağırladıkları için dernek üyelerine de ayrıca teşekkür etti.

Emine KÜÇÜKALİ ve partililer Geyikli Derneği’ne de bir ziyaret gerçekleştirdi. Partilileri Geyikli Derneği üyeleri ve dernek başkan yardımcısı karşıladı. Dernek Başkanı Ali EVREN’in cenazesinden dolayı ziyarete katılamadığı belirtildi. Küçükali burada gençler ile sohbet etti ve gençleri dinledi.

Dereköy Derneği’ne de uğrayan partililer burada bir süre Dereköylüler ile çay sohbetinde bulundular.

İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Emine KÜÇÜKALİ ziyaretlerden memnun olduğunu “Şalpazarılılarda durum iyi.” sözleriyle belirtti.

Yorum Yazmayı Unutmayın
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.