Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

Eğitim Derneği Şalpazarı Öğretmenlerini İstanbul’da Buluşturuyor

Eğitim Derneği Şalpazarı Öğretmenlerini İstanbul’da Buluşturuyor
  • 23 Kasım 2017

Şalpazarı Eğitim Kültür Sanat ve Turizm Derneği, 2. Memleketimin Öğretmenleri İstanbul’da Buluşuyor etkinliği kapsamında ŞAlpazarı’ndan 50 öğretmeni İstanbul’da 3 gün misafir edecek.

İlkini 2011 yılında gerçekleştiren dernek eğitim alanında Şalpazarı’na imkanları ölçüsünde büyük yardımlarda bulundular. 23-26 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek etkinlik için Şalpazarı’ndan İstanbul’a gidecek öğretmenler Trabzon Havalimanı’ndan İstanbul’a uçacak.

Eğitim Derneği Başkanı Hasan Keskin’nin Gündem Yazar’a gönderdiği açıklama şu şekilde:

“İlkini, 24 Kasım  2011 de gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizin 2.cisini, 23/26 kasım 2017 tarihlerinde, yine İstanbul’da hayata geçiriyoruz. İlçemiz Şalpazarı’ndan 50 Öğretmenimizi, üç gün boyunca misafir edeceğimiz kafilemiz, şu an itibariyle, Trabzon Havalimanında İstanbul yolculuğuna hazırdır.

Trabzon/Şalpazarı’mızda, nesillerin yetişmesinde en büyük pay sahibi “ÖĞRETMENLERİMİZ”in,  öğretmenler haftası münasebetiyle, İstanbul’da misafir edilerek, hemşehrilerimiz ve öğrencileriyle buluşmalarına vesile olmak istiyoruz.. Bu buluşmada, öğretmenlerimize, eğitim ordumuzun emektar mensuplarına vefa borcumuzu bir nebze olsun ödeyebilmek, gelecekte bu tür buluşmalar için örnek oluşturmak  asıl gayemizdir.

Bu vesile ile, Tüm Öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlarım.”

Yorum Yazmayı Unutmayın
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.