Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

DP Şalpazarı İlçe Başkanı Hasan Ali KARAHASANOĞLU İYİ Parti’ye mi Geçti ?

DP Şalpazarı İlçe Başkanı Hasan Ali KARAHASANOĞLU İYİ Parti’ye mi Geçti ?
  • 09 Ocak 2018

Şalpazarı’nda Siyasetin Derecesi Yükseliyor

Şalpazarı’nda siyasetin sıcaklığı yavaş yavaş yükselmeye başladı. Bazı yöneticiler Şalpazarı partisi kurduklarını iddia ediyor ancak kendisine muhalefet gördükleri partiyi bu Şalpazarı partisine dahil etmiyor. Bazı yöneticilerin ise farklı siyasi parti ve liderlerini destekledikleri görülüyor. Demokrat Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Hasan Ali KARAHASANOĞLU’nun da İYİ Parti ve Meral AKŞEENER paylaşımları gözden kaçmadı.

Karahasanoğlu Neden Demokrat Parti’de Siyaset Yapmaya Başlamıştı ?

Karahasanoğlu‘nun Ülkücü kökenli olduğunu Şalpazarı’nda bilmeyen yoktur. Gündem Yazar, DP Şalpazarı İlçe Başkanı Karahasanoğlu ile daha önce bir röportaj gerçekleştirmiş, kendisi Türk Milliyetçisi olduğunu bu röportajda da belirtmiş ve Demokrat Parti’ye geçmesinin sebebini ” “Siyaset alanındaki son gelişmeler  göstermiştir ki,  siyasetçilerin  karşılıklı öteleme ve gerilim söylemleri sonucu   geldiğimiz noktada  genel huzursuzluk ortamı doğmasına neden olmuştur. Tabi ki bu durum şahsımı da etkilemiştir. Bu nedenle Siyasi çekişme  ve çıkar kavgalarından uzak siyaset yapabileceğim parti olarak gördüğüm, didişme siyaseti değil  olgunluk ortamında rekabetçi  siyaseti için Demokrat Parti’deyim .” şeklinde açıklamıştı.

Demokrat Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Hasan Ali KARAHASANOĞLU röportajını okumak için tıklayınız.

Meral AKŞENER ve İYİ Parti Paylaşımları Yapan Karahasanoğlu İYİ Parti’ye mi Geçiyor ?

Demokrat Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Hasan Ali KARAHASANOĞLU sosyal medya paylaşımlarında Ak Parti karşıtı ve Atatürkçü paylaşımlar yoğunluk gösterirken Demokrat Parti ile alakalı paylaşımlar adeta yok denecek kadar az.

Bunun yanı sıra Karahasanoğlu’nun sosyal medya hesabında İYİ Parti’yi ve Meral AKŞENER’i destekleyen paylaşımlar da gözden kaçmıyor. Ayrıca DP Şalpazarı İlçe Başkanı Hasan Ali KARAHASANOĞLU’nun eşi Sabiha KARAHASANOĞLU da İYİ Parti Şalpazarı İlçe Teşkilatının kurucu üyeleri arasında.

İşte o paylaşımlar:

 

İYİ Parti Şalpazarı İlçe Başkanlığı kurucular listesi

Yorum Yazmayı Unutmayın
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.