Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

DP Kartal İlçe Eski Başkanı Şalpazarılı Adnan MENDERES Partisinden İstifa Etti !

DP Kartal İlçe Eski Başkanı Şalpazarılı Adnan MENDERES Partisinden İstifa Etti !
  • 01 Aralık 2017

Demokrat Partilileri Şaşırtan İstifa !

Şalpazarı ilçemizin Kabasakal mahallesinden olan Demokrat Parti Kartal İlçe Eski Başkanı Adnan MENDERES bu gün itibarıyla partisinden istifa ettiğini açıkladı ! Menderes, sosyal medya hesabından “Bu güne kadar siyaset yolunda yürüdüğüm tüm DEMOKRAT partili dostlarıma gönülden teşekkür ediyorum.” diyerek istifasını bildirdi.

1991 Yılından Beri Üye Olduğu Partisini Bıraktı !

Şalpazarılı hemşehrimiz Adnan MENDERES, İstanbul’un Kartal ilçesinde bir dönem başkanlık da yaptığı Demokrat Parti’den istifa ederken şunları söyledi:

“Sevgili dostlarım sevgili siyasi dava arkadaşlarım. 1991 yılından beri üye olduğum, bu güne kadar elimden geldiğince en iyi hizmeti yaptığıma inandığım DEMOKRAT PARTİ’den bugün itibarı ile istifa ettiğimi belirtmek istiyorum.

Bu güne kadar siyaset yolunda yürüdüğüm tüm DEMOKRAT Partili dostlarıma gönülden teşekkür ediyorum. Herkese hakkım varsa helal olsun sizleri seviyorum. Hepinizin yolu açık olsun, ALLAHA emanet olun.”

Bir Gün Geri Döneceğim Demişti !

Adnan MENDERES, 2012 yılında Demorkat Parti’nin düzenlediği dostluk ve dayanışma yemeğinin ardından ilçe başkanlığını bıraktığını açıklamıştı. Kartallılar Menderes’in istifasını gazetelerden öğrenmişti. İş hayatındaki sorunlar sebebiyle 2012 yılında Kartal ilçe başkanlığını bırakan Menderes, emekli olduktan sonra tekrar Demokrat Parti’ye dönerek hizmet edeceğini söylemişti. Ancak Türkiye siyasetinde yaşanan hengamelerden dolayı olsa gerek Demokrat Parti’de bir daha yönetici olamadı.

Peki Hangi Parti’de Yer Alacak ?

Gündem Yazar, Adnan MENDERES’e ulaşarak siyaset yapıp yapmayacağı, siyaset yapacaksa hangi partide yer alacağını sordu. Ancak kendisi bu konuda bir açıklama yapmadı. Günümüzde T.C. İçişleri Bakanlığı yapan Süleyman SOYLU’nun daha önceleri kendisini Ak Parti’ye davet ettiği biliniyor.

 

Yorum Yazmayı Unutmayın
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.