Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

Dereköy Derneği Başkanı’ndan Hilmi Türkmen’e Sert Tepki !

Dereköy Derneği Başkanı’ndan Hilmi Türkmen’e Sert Tepki !
  • 05 Şubat 2018

Merkezi Üsküdar Kirazlıtepe’de bulunan Trabzon Şalpazarı Dereköylüleri Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Erdem Kuru, kentsel dönüşüm meselesi üzerinden Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’e sert tepki gösterdi.

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Kirazlıtepe Mahallesinin eski muhtarı Şaban Bayram’a yaptığı ziyaret sonrası sosyal medya sayfasından kentsel dönüşüm için kendisiyle prensipte anlaştığını bildiren bir paylaşım yaptı. Ziyaret fotoğraflarının da olduğu paylaşımında “Kirazlıtepe eski Muhtarımız Şaban Bayram’a misafir olduk, dönüşüm için prensipte anlaştık ayrıntılar kaldı onu da yarına kadar aşacağız İnşaallah.” açıklaması yapan Türkmen’e Dereköy Derneği Başkanı Erdem Kuru’nun tepkisi sert oldu.

Hilmi Türkmen’e Ağır Göndermeler

Erdem Kuru, Hilmi Türkmen’in paylaşımının ekran görüntüsünün de olduğu açıklamasında “Sayın Hilmi Türkmen sen bizim birlik ve beraberliğimizi bozamayacaksın.” diyerek sert göndermelerde bulundu. Hilmi Türkmen’e ” Yalan vaatlerle bizi kaldıramazsın.” diyen Erdem Kuru’nun açıklaması şu şekilde oldu:

“Sayın Hilmi Türkmen sen bizim birlik ve beraberliğimizi bozamayacaksın. Biz Dereköylüler senin köylüleriniz gibi yalan vaatlerle bizi kaldıramazsın. Biz Dereköylü olarak kentsel dönüşüm için kimseyle anlaşmadık. Biz birimiz için, hepimiz birimiz için varız. Senin ben Allah bir dediğine inanırım. Ben Dereköy Başkanı olduğum sürece bizi kandıramazsın ve tehdit edemezsin.”

Kirazlıtepe Muhtarı Nazmi Yamaç’a da Tepki Gösterdi

Dereköy Derneği Başkanı Erdem Kuru, açıklamasının sonunda halen Kirazlıtepe Mahalle Muhtarı olan Nazmi Yamaç’a da tepki gösterdi. Açıklamasının devamında Kuru şöyle dedi:

“Kirazlıtepe Mahalle Muhtarı Nazmi Yamaç sen bu zamana kadar Dereköy Mahallesine ne hizmet verdin ki hangi yüzle geliyorsun bizi ikiye bölmeye çalışıyorsun ?”

Yorum Yazmayı Unutmayın
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.