Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

CHP Şalpazarı’na tekrar seçilen Erdoğan KIRAN: “Tek adayın arkasında durursak…”

CHP Şalpazarı’na tekrar seçilen Erdoğan KIRAN: “Tek adayın arkasında durursak…”
  • 06 Aralık 2017

Trabzon’un Şalpazarı ilçesi yeni bir parti kongresine daha şahit oldu. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şalpazarı İlçe Kongresi yapıldı. İlçe başkanlığına Erdoğan KIRAN yeniden seçildi.

CHP Şalpazarı İlçe Başkanı Erdoğan KIRAN’ın yönetim kurulu listesinde Avni İpek, Ali Usta, İsmail Gürman, Mehmet Demir, Osman Yavuz, Mevlüt Aydın, Ramazan Konak, Ekrem Kayar, Reşit Kara ve Halil Kenan isimleri yer aldı.

CHP Trabzon İl Başkanı’ndan Kudüs Mesajı

Şalpazarı ilçe kongresinde konuşan CHP Trabzon İl Başkanı Turgay GÜNGÖR, İsrail başkent olarak Kudüs’ü kabul etmesine ve ABD’nin de bunu desteklemesine tepki gösterdi. Güngör, “Kudüs’ün İsrail’in başkenti olarak tanınmasının bölgede tansiyon artırır ve  yeni sorunlara neden olur. Bu karar Ortadoğu’da yeniden gerilimi arttırmaya yönelik bir karar olur. Böyle bir karar alınması düşünülüyorsa bu karardan bir an önce dönülmeli. Böyle bir karara şiddetle karşıyız” dedi.

Güngör’den AKP’ye de Yüklendi

Güngör, “Özellikle Cumhurbaşkanlığı seçimleri çok önemli. Cumhuriyet’in sorgulandığı bir dönemden geçiyoruz. AKP iktidarının yolsuzlukları artık Türkiye Cumhuriyeti’nin bekasını tehdit eder duruma geldi. Dünün hayırsever işadamı Rıza Zarrab için ABD’ye 2 kere nota verenler, Zarrab bülbül gibi ötünce casus ilan edildi. Soruyorum AKP’ye oy veren vatandaşlarımıza, bu casusa devlet sırlarını kim verdi? Para ile satın aldığı bakanlar ve bürokratlardan hesap sorulmayacak mı? Ülkenin beka sorunu haline gelen AKP iktidarına karşı tüm yurtseverler birlik olmalı. Cumhurbaşkanlığı seçiminde sadece Cumhuriyet Halk Partisi değil Cumhuriyet’e sahip çıkan herkesle dayanışma içinde olmalıyız.  Hayır bloğunu daha da büyüterek AKP iktidarına son vermeliyiz.  Bunun için çok çalışmalıyız, yoksa her fırsatta aldatılan bu yolsuz iktidar ülkenin başında kalırsa ülkenin geleceği karanlıktır” diye konuştu.

Erdoğan KIRAN: “Belediye seçiminde tek adayın arkasında durursak önümüzde hiçbir güç duramaz.”

CHP Şalpazarı İlçe Başkanı Erdoğan Kıran ise, “Şalpazarı’nda hayır için tek başımıza örgüt olarak mücadele verdik. AKP’li milletvekillerine rağmen, AKP’li bakanlara rağmen, cami imamlarına rağmen MHP’li Şalpazarı ilçe Belediye başkanına rağmen, örgüt olarak kendimize hiç haksızlık etmeyelim. Belediye seçimlerinde bir adayın arkasında bir olduğumuz an Şalpazarı’nda hiçbir güç karşımızda duramaz” diyerek partililerine Şalpazarı‘nda izlemeleri gereken politika hakkında mesaj verdi.

Yorum Yazmayı Unutmayın
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.