Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

CHP Şalpazarı İlçe Başkanı Erdoğan Kıran’dan Portre Tepkisi !

CHP Şalpazarı İlçe Başkanı Erdoğan Kıran’dan Portre Tepkisi !
  • 30 Ağustos 2017

Erdoğan KIRAN Tepki Gösterdi, Ardından Sordu

CHP Şalpazarı İlçe Başkanı Erdoğan KIRAN, Gündem Yazar’a açıklamalarda bulundu. Dün gece Şalpazarı’nda Trabzon Şalpazarılılar Yardımlaşma Kültür ve Dayanışma Derneği’nin eğitime destek gecesi yapılmıştı. 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın arefesinde yapılan gecede Başkomutanlık Meydan Muharebesi’nin üstün aklı ve savaş bilgisiyle kazanılmasını sağlayan Başkomutan Mustafa Kemal ATATÜRK’ün portresinin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN’ın portresine göre daha az görünen bir noktaya asılması tartışmalara sebep olmuştu.

Portrelerin okul tarafından mı yoksa milyarlarca liranın toplandığı eğitim gecesini düzenleyen dernek tarafından mı asıldığı bugün netlik kazandı. Trabzon beylikduzubizimkent.com Şalpazarılılar Yardımlaşma Kültür ve Dayanışma Derneği’nin astığı portrelerin nizamsız olduğunu belirten CHP Şalpazarı İlçe Başkanı Erdoğan KIRAN, Gündem Yazar’a açıklamalarda bulundu.

“Asılacaksa Böyle Olmadıydı”

“Sayın Cumhurbaşkanı’nın Ak Parti Genel Başkanı olduğunu unuttular galiba. Eğer Sayın Erdoğan’ın fotoğrafı asılıyorsa bir dernek gecesinde, CHP Genel Başkanı Kemal KILIÇDAROĞLU’nun, MHP Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ’nin de fotoğraflarının asılması daha iyi olurdu. Asılacaksa böyle olmalı idi. ”

“Mustafa Kemal ATATÜRK’ün Portresi Neden Gizlenmeye Çalışılmıştır ?”

“Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN’ın portresi en net görülebilecek yere asılmışken, ülkemizin kurucu lideri, ilk Cumhurbaşkanı Mustafa Kemal ATATÜRK’ün portresi neden zor görünen bir yere asılarak gizlenmeye çalışılmıştır ?”

“Okuttuğu kaç öğrenci vardır ?”

“Trabzon Şalpazarılılar Yardımlaşma Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Sayın Turgut Kahraman  geçtiğimiz dönemde de bir dernek başkanı gibi değil de Ak Parti’nin bir yan kuruluşu gibi hareket ettiğini gördüm. Tamam öğrenci okutuyor deniliyor ancak okuttuğu öğrenciler kimlerdir, okuttuğu öğrencilerin burs verme kriterleri nelerdir ? Okuttuğu kaç öğrenci vardır ?  Bunların açıklamasını yapabilir mi ?”

Yorum Yazmayı Unutmayın
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.