istanbul escort sikiş izle

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

Çepni Boydaşımıza Silahlı Saldırı !

Çepni Boydaşımıza Silahlı Saldırı !

Alperen Ocakları Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul İl Başkanı Kürşat MİCAN’ın arabasına silahlı saldırı gerçekleşti. Giresun Eynesil doğumlu Çepni Boydaşımızın arabasına silahlı saldırı gerçekleştirildi !

Şoförüyle birlikte aracında seyahat ederken İstanbul Sultanbeyli’de yanlarına yaklaşan yabancı bir araçtan edilen ateş sonrası Çepni Boydaşımızın aracı isabet aldı. 9-10 tane kurşunun isabet aldığı aracın içerisinde bulunan Alperen Ocakları İstanbul İl Başkanı Eynesilli Kürşat MİCAN ve şoförü yara almadan saldırıdan kurtuldu.

BBP İstanbul İl Başkanı babası Mustafa MİCAN yaptığı açıklamada “”Öncelikle yapılan bu hain saldırıyı kınıyorum. Kimden geldiği şu anda belli olmayan… Ben Kürşat Mican’ın babasıyım. İl Başkanıyım aynı zamanda. Kürşat, Alperen Ocaklarımızın Sultanbeyli Teşkilatı’ndaki bir programdan dönerken takip edildiğini zannediyor. Neticede seyir halinde. Soldan yaklaşan bir araç önüne kırıyor. Sağdan yaklaşan bir araçtan atılan mermilerle de, sağ arka camdan üç kurşun isabet ediyor. Kürşat’ın arkada oturduğunu tahmin ediyorlar. Bunun üzerine arka camdan ateş ediyorlar. Renkli cam ama Kürşat ve şoförü önde oturuyor. Dolayısıyla biz şükrediyoruz. Kürşat’ta bir şey yok. Böyle hain bir saldırıyla karşı karşıya kaldık.” dedi.

Kürşad MİCAN yaptığı açıklamada, “”Bugün 20.30 gibi Sultanbeyli’de bir toplantımız vardı. 22.00’de toplantımızı bitirdik. Oradan eve giderken orman yolunda önümüze bir araç kırdı. Akabinde silah sesleri duyduk. Çok sayıda ateş ettiler. Tabi bunun üzerine bizde karşılık vermek üzere bizde kapıyı açtık. Hızlı bir şekilde kaçtılar. Daha önce buna benzer bir çok olay yaşamıştık. Can kaybımız yok. Hiçbir şekilde de yara almadık. Daha önce biliyorsunuz Mihraç Ural’da bizi tehdit etmişti defalarca. Buna benzer bir çok olaylar olmuştu. Daha önce şoförümüz yaralanmıştı. Buna benzer olayları ara ara yaşıyoruz. Saldırının siyasi olduğunu düşünüyoruz”

BBP Genel Başkanı Mustafa DESTİCİ ise yaptığı açıklamada, “Bu saldırılar, Türk-İslam ülkücüsü Alperenleri devletine, vatanına ve milletine hizmet ülküsünden geri durduramayacaktır. Bu ve buna benzer kahpe
saldırılar provokatif amaçlı da yapılmış olabilir. Buna karşı dikkatli olacağız. Sağduyuyu asla elden bırakmayacağız. Ülkemizi karıştırmak isteyenlere fırsat vermeyeceğiz. Asla ve asla provokasyonlara gelmeyeceğiz. İnanıyorum ki saldırının failleri ve arkasındaki güçler emniyet teşkilatımızın titiz çalışmasıyla en kısa sürede tespit edilecek ve kanun önüne çıkarılacaktır.” dedi.

Türk Milliyetçi Camiası Ayağa Kalktı

Yapılan alçak saldırıya partili partisiz tüm Türk Milliyetçisi kesimlerden tepki yağdı. Kürşat MİCAN’a yapılan saldırı Türk Milliyetçilerini ayağa kaldırdı. Çepni Boyu’na mensup Kürşat MİCAN’a gerçekleştirilen saldırının faillerinin bir an önce bulunup Türk adaletine teslim edilmesi bekleniyor.

Yorum Yazmayı Unutmayın
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.