lara escort

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

BAŞKON İftarına Rekor Katılım

BAŞKON İftarına Rekor Katılım
  • 12 Haziran 2016
Şalpazarı ilçemizin Üzümözü mahallesinden Sadık İKİNCİ’nin genel başkan yardımcısı olduğu Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu’nın iftar ve yönetim kurulu takdim yemeği rekor katılım ile gerçekleşti.
Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu BAŞKON, uzun süre önceden hazırlıklarına başladığı iftar ve yönetim kurulu takdim yemeği kalabalık bir misafir topluluğunun katılımı ile gerçekleştirildi.
T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı ile BAŞKON işbirliği ve Yenimahalle Belediyesi desteği ile gerçekleştirilen iftar ve yönetim kurulu takdim yemeğine 1500’ü aşkın misafir katıldı.
Geceye eski bakanlardan Ali Coşkun, Cengiz Altınkaya,  Milletvekili Aylin Nazlıaka, MHP 21. dönem Afyonkarahisar milletvekili Müjdat Kayayerli, emekli vali Abdülkadir Sarı ve birbirinden değerli bir çok üst düzey konuk katıldı.
Gecenin sunuculuğunu emekli TRT spikeri ve BAŞKON Genel Başkan Yardımcısı-İletişim koordinatörü Cahit Maaç yaptı.
T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Türk Halk Müziği korosu sanatçıları Hamit Alp ve Mihriban Türkmen tarafından okunun tasavvuf müziği parçaları ile başlayan gece, Çukurambar Firdevs Camii imam-hatibi Hafiz Fatih Yılmaz’ın Kur-an’ı Kerim tilaveti ve ezan okuması ile defam etti.
Zengin iftar sofrası ile orucunu açan misafirlere hitaben Başkent Ankara ve Anadolu Konfederasyonu Genel Başkanı Mehmet Akyol bir konuşma yaptı.
Akyol, zorlu bir yola çıktıklarını, BAŞKON’un dört temel ilke üzerinde önemle durduğunu  belirti. Bu ilkeler çalışmak, üretmek, okumak ve verimliliği artırmak; diyen Akyol, amaç doğrultusunda çok geniş ve birbirinden değerli bir yönetim kadrosu oluşturduklarını sözlerine ekledi.
Daha sonra BAŞKON yönetim kurulu üyelerini sıra ile anons ederek misafirlere takdim eden Akyol, diğer konukları da sahneye çağırda ve topluca resim çektirildi.
BAŞKON Genel Başkanı Mehmet Akyol’un konuşmasının sona ermesi ve fotoğraf töreninden sonra sıra ile yemeğe katılan konuklar topluluğu selamlayan konuşmalar yaptılar.
Ali Coşkun, Cengiz Altınkaya, Vahit Erdem ve diğer konukların konuşmalarından sonra konuklara katılımlarından dolayı teşekkür eden Mehmet Akyol, gelecek yıl daha büyük bir salonda bu organizasyonu gerçekleştmeyi umduğunu belirterek misafirleri uğurladı.
Yorum Yazmayı Unutmayın
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.