lara escort

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

Basın Yayın İletişim Derneği’nde Görev Dağılımı Yapıldı !

Basın Yayın İletişim Derneği’nde Görev Dağılımı Yapıldı !
  • 19 Aralık 2016

Şalpazarılı Sadık İKİNCİ’nin Başkanı Olduğu Basın Derneği’nde Görev Dağılımı Yapıldı

Ankara’da  yeni kurulan ve başkanı Şalpazarı’nın Üzümözü mahallesinden olan Basın Yayın İletişim Proje Geliştirme Derneği’nin 1. Olağan Genel Kurul sonrası oluşan yeni yönetim kurulu  bir toplantı yaparak görev dağılımını belirledi.

Toplantı öncesi bir konuşma yapan Basın Yayın İletişim Proje Geliştirme Derneği Genel Başkanı Sadık İKİNCİ,

“Değerli arkadaşlar, ülkemiz çok zor günlerden geçiyor… Dışarıdan bizi yıkmaya çalışan emperyalist ülkeler bir yandan silahlı terör örgütlerini besleyip üzerimize salarken, diğer yanda aramıza, ordumuza soktuğu beyni yıkanmış sözde dindar vatan hainleri ile bizi bölüp parçalamaya çalışıyor.

Kahpe terör örgütü dağda baş edemediği komandolarımıza şehirde haftalık izinlerine giderken şerefsiz eylemler düzenliyor, kahraman askerlerimizi şehit ediyor. Gencecik polisimizi alçakça eylemler ile şehit ediyor. Basınımız ise bir yanda yazdığı, çizdiği yayınladığı bilinçsiz haberler ile örgütün değirmenine su taşıyor, diğer yanda ise halkı birbirine düşürecek ve belki de ülkemizi iç savaşa sürükleyecek provakasyonlara alet oluyor.

FETÖ Mücadelesinde Devlet Yöneticileri Basından Yeterli Destek Alamıyor

Öte yanda hain terör örgütü FETÖ ile mücadelesinde hükümet ve sayın Cumhurbaşkanı basın kuruluşlarından yeterli destek alamıyor, bu önemli mücadelede yalnız bırakılıyorlar.

Söz konusu vatan olduğunda vatanını, bayrağını seven basın mensuplarının da tarafı olmalıdır. Tarafımız vatan ve bayraktan yanadır. Tarafımız, bu ülkenin birlik ve bütünlüğü için mücadele veren kahraman Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet personelinden yanadır. Tarafımız bölücü, yıkıcı ve içten kemiren hain terör ve şer odakları ile mücadele eden vatansever siyasetçilerden yanadır. Tarafımız sayın Cumhurbaşkanı’nın mücadelesinden yanadır.

Biz dernek olarak yazılı, görsel ve işitsel basındaki meslek arkadaşlarımız ile bu mücadelenin yanındayız. Yanlış yolda olan meslektaşlarımızı da hatalarından dönmeye ve Türkiye Cumhuriyeti ayakta olmazsa, gazeteciliklerinin kapı arkalarına yazı yazmaktan ibaret olacağını akılda tutmalarını salık vermeliyiz.

Yeni yönetim kurulumuzdaki arkadaşlarımızda bu kutlu mücadeleyi verecek pırıltıyı görüyorum. Allah hepimizin yanında olsun. Hepimize görevimizde başarılar diliyorum.” dedi.

Yönetim Kurulu üyelerini duygulandıran bu konuşma sonrası görev dağılımına geçildi.

Yöne oluşan yönetimde görev dağılımı şöyle oluştu:

 

Yorum Yazmayı Unutmayın
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.