istanbul escort sikiş izle

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

ATATÜRK’E YANİ ATALARA SAYGI, TÜRK ‘ÜN TEMİZ AHLAKIDIR

ATATÜRK’E YANİ ATALARA SAYGI, TÜRK ‘ÜN TEMİZ AHLAKIDIR

Uzatmadan kısa ve öz ;

Ne cahiliyye dönemindeki Arap putperest kültürü, ne de anglosakson, Antik Helenistik batı putperestligi ile hiç kimse ama hiçkimse aziz Türk ırkımızı karıştırmasın. Ezeli hanif olan biz  Türkleri, tevhid dini töremiz olan temiz  Türk kültürümüzü, hiç kimse diğer putperest geçmişli milletlerle denk görmesin, tutmasın. Biz Türklerin kirli bir geçmişleri yoktur. Gazi Mustafa Kemal Atatürk sevgimizi de, Cihan Fatihi Fatih Sultan Mehmet Han sevgimizi de hiç kimse diğer sapkın milletlerin putperest ataları ile Türk atalarını  bir tutmasın.

Her gün Allah’ın huzuruna namaza mujdeleyerek çağıran Ezanın Arapça ya da, Türkçesi tartışmaları üzerinden bölmesin. Türk milletini, Türk ‘ü Türk’ e din ile, dil ile, siyaset ile kavga ettiren zihniyette yoktur millilik.

Atatürk ‘e hakaret eden gafiller, Türk atalarına dil uzatanlar, hakaret edenler ile İslam ‘a hakaret ederek, Müslüman Türklere dil uzatanların amacı aynıdır. Türkleri birbirine düşürerek, vatanımızı bölmek. Rica ediyoruz. Zor dönemlerden geçiyoruz. Osmanlı da bizden, Atatürk’ te bizden, İslâm da biziz. Bizden olanlarla bizi bölemesinler. Atatürkçülük, Osmanlıcı, İslamcı denilerek Türk milleti ayrıştırılmaya çalışılıyor. Oyunlara gelmeyiniz. Biz bir bütünüz. Biz Türkleri bölerlerse vatan bölünür. O’cu, bu’cu değil, Dini ve milli mukaddesatlarımıza hürmetkar TÜRK MİLLETİYİZ. Türk milletinin her bir kesimi, siyasi görüşte olanlar her şeyi bir kenara bırakıp, Türk vatan bütünlüğümüzü muhafaza etmek için çabalayarak bir olmalıyız.

Biz Türkler, vatana hizmet etmiş her bir Atamız karşısında saygı duruşunda bulunuruz, kimimiz Türk töresinde diz kırar, kimimiz dua ederiz, kimimiz yumrugumuzu yüreğimize götürüp Tevhid kanı taşıyan Türk ATALARINA hürmette kusur etmeyiz. Başbuğumuz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü her 10 Kasım da saygı duruşu ve dua ile anmak Türk olarak vazifemizdir.

Malazgirt Fatihi Sultan Alparslan Atamızın dediği gibi,

” Biz Türkler temiz Müslümanlarız. Bid’at nedir bilmeyiz. Allah bizi onun için aziz kıldı. ”

Her biri Türk milletine Allah’ın bir lütufu olan Türk atalarının  Mekanları cennet olsun. Amin

 

Yorum Yazmayı Unutmayın
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.