istanbul escort sikiş izle

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

Alman Sorumsuzluğu Şalpazarılı Bir Cana Mal Oldu !

Alman Sorumsuzluğu Şalpazarılı Bir Cana Mal Oldu !

Burhan UÇAR’ın genç yaşta hayatını kaybetmesinin perde arkasından Alman sağlıkçıların sorumsuzluğu çıktı ! Alman sağlıkçıların sorumsuzluğu sebebiyle Şalpazarı Kasımağzı Mahallesinden Burhan UÇAR hayatını kaybetti !

NRW Gündem Gazetesinin haberine göre Almanya’nın Velbert şehrinde sağlık faciası yaşandı.  Henüz 29 yaşındaki evli ve bir çocuk babası Burhan Uçar yetersiz müdahale sonucu hayatını kaybetti.

Baba Engin UÇAR’ın açıklamaları bir faciayı gün yüzüne çıkarttı !

Hastaya asitsiz kola iç diye tavsiyede bulunan sağlık görevlileri yüzünden oğlum şimdi hayatta değil diye sözlerine başlayan Baba Engin Uçar şunları söyledi.

“Biz olayı duyduğumuzda eve gittik ve kendisini hastahaneye götürmek için çaba gösterdik fakat yetinden kalkacak durumda değildi. Ambulans çağırdık.Gelen sağlık memurları kendisine tavsiyelerde bulunup gittiler. Durum daha çok fenalaşınca ikinci ambulansı çağırdık onlar gelince nabzının düşük olduğunu ve hastahaneye götüremeyeceklerini ve Acil müdahale doktorunu beklemek zorunda olduklarını söylediler. Doktor geldi gereken müdahaleyi yaptı ve oğlumu hastahaneye götürdü.”

Sorumsuz Alman sağlık görevlilerinden skandal ‘kola’ tavsiyesi !

Açıklamalarına devam eden Baba Engin UÇAR, “Helios Velbert hastahanesi yerine Essene götürmek istedik fakat kabul etmediler. Çünkü bu hastahane yeterli değildi. Oraya giren yaşamıyordu. İtirazım kabul edilmedi ve Helios Velbert Hastahanesine götürdüler. Serum takıp sedyede saatlerce beklerken dudakları ve vücudunda morluklar oluşmaya başlayınca biz isyan ettik. Emar çekmeye çalıştılar vücut cevap vermedi. Kan aldılar ve sonucu beklerken durum daha çok ağırlaştı. Oğlumu alıp Wuppertal Barmendeki hastahaneye götürürken oğlum yolda vefat etmiş. Bir hastaya iyileşmesi için asitsiz cola içmeyi tavsiye eden sağlık görevlilerinin ihmali ve beceriksizliği yüzünden oğlum şimdi hayatta değil. Olayı hukuki yönden takip edeceğiz” dedi.

O hastaneye giren sağlam çıkmıyor !

Alman sağlık görevlilerinin sorumsuzluğu bir yana Velbertte yaşayan vatandaşlar hastahanede virüs olduğunu ve oraya girenin sağlam çıkmadığını söylediler.

Yorum Yazmayı Unutmayın
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.