istanbul escort sikiş izle

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

Aktaş Derneği Kültür ve Sanat Gecesi Gümbür Gümbür

Aktaş Derneği Kültür ve Sanat Gecesi Gümbür Gümbür

Aktaş Yaylası Kültür ve Dayanışma Derneği’nin Kültür ve Sanat gecesi dün geçekleşti. Gecede Aktaşlılar bir araya gelirken birbirinden renkli sanatçılar ise coşkuya coşku kattı.

Düzköy, Çamkiriş ve Turaluşağı köylülerinin ortak derneği Aktaş Yaylası Derneği’nin eğlence gecesi gerçekleşti. Harfana folklor ekibinin müthiş gösterisi sonrası Hasan PEKİN yanık sesiyle geceyi adeta salladı. Erol YANIK’ın sunduğu gecede Savaş ARSLAN da sahne aldı. Bizim Gönül ise yürekleri fethetti. Aktaşlı sanatçılardan Mustafa ALKUŞ, Ağasarlı Zehra ve Ömer YILMAZ’ın türkü yaktığı bu güzel eğlencede Sait UÇAR’ın oğlu Ömer UÇAR da orgda yer aldı.

Refik KURUKIZ Yine Yalnız Bırakmadı

Şalpazarı belediye Başkanı Refik KURUKIZ tüm gurbetteki tüm Ağasar gecelerine katıldığı gibi Aktaş Yaylası Derneği’nin gecesine de katıldı. Daha önce de seçmenlerine tüm Ağasar gecelerine katılacağını söyleyen Kurukız sözünü yine tekrarladı ve elinden geldiğince dernek gecelerine iştirak ettiğini söyledi.

Aktaş Kadın Kolları Yüzlerce Kişiyi Doyurdu

Aktaş Yaylası Derneği’nin kadın kolları da yaptıkları yöresel yemeklerle geceye damgasını vurdu. Karalahanadan  yaptıkları kilolarca sarmayı katılımcılara ikram ettiler.

Katılımcılara ayrıca keşkek de ikram edildi. İnsanlar eğlencenin yanında yöresel tatlarla da gönüllerini hoş ettiler.

Dr. Fatma ÇÖMEZ Katılımcıları Bir Bir Hoşladı

Aktaş Yaylası Derneği’nin yönetim kurulunda yer alan Fatma ÇÖMEZ, salon girişince katılımcıları karşıladı ve katılımcıları bir bir hoşladı. Şalpazarı’nın yükselen kadın simalarından Fatma ÇÖMEZ, katılımcılara gösterdiği yakın ilgiyle herkesin sevgi ve saygısını kazandı.

Aktaş Yaylası Derneği Başkanı Turgay KARAGÜL Konuştu

Katılımcıları selamlayan Aktaş Yaylası Derneği Başkanı Turgay KARAGÜL şu açıklamalarda bulundu: “Derneğin günümüze gelmesinde emeği geçenlere sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Ben ve yönetim kurulundaki arkadaşlarım almış olduğumuz sorumluluk bilinciyle sizlere daha iyi hizmet  verebilmek için çalışmaktayız ve çalışmaya devam edeceğiz. Bu gecemiz nasıl birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuzun göstergesidir. Allah birik ve beraberliğimizi daim etsin. İnşallah, gecenin sonunda herkesin bu salondan memnun ayrılması için elimizden geçen tüm gayreti sarf ettiğimizi bilmenizi isteriz. Bizleri bu gece onurlandırdığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Herkese iyi eğlenceler diliyorum. Saygılarımla.”

Sıladan Gelen Şaban YILMAZ Üç Köyü Temsil Etti

Şalpazarı Düzköy Mahallesi Muhtarı Şaban YILMAZ, gurbetçileri yalnız bırakmadı ve Aktaş’ın kültür ve sanat gecesine katıldı. Çamkiriş Muhtarı ve Turaluşağı Muhtarının geceye katılmayışı gözlerden kaçmadı.

Düzköy Mahallesinin sorunlarının yanı sıra Aktaş Yaylası’nın sorunlarıyla yakından ilgilenen Muhtar Şaban YILMAZ İstanbul’da gerçekleşen Aktaş Yaylası Derneği’nin gecesinde hemşehrilerini yalnız bırakmayarak takdir topladı.

VİDEO

Yorum Yazmayı Unutmayın
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.