istanbul escort sikiş izle

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

Ağasarlı Genç Kızın Türk’ün Aşkı Şiir Kitabını Okudunuz mu ?

Ağasarlı Genç Kızın Türk’ün Aşkı Şiir Kitabını Okudunuz mu ?

Şalpazarı ilçemizin genç yazarı Zeynep Han DİKMEN’in Türk’ün Aşkı Vatan Şiirlerim kitabını okudunuz mu ? Zeynep Hanımın anne tarafı Gökçeköy, baba tarafı da Dereköy Mahallemizden. Babaannesi hala Dereköy Mahallemizde yaşıyor. Yaz aylarında Şalpazarı Dereköy’deki Babaannesini ziyaret etmeyi de ihmal etmiyor.

Zeynep Han DİKMEN, adı gibi yüreği de vatan aşkı hatta mücadele azmiyle dolu Ağasar’ın genç bir kızı. Türk Milleti, Türk Töresi, Türk Ordusu üzerine Türkçülük anlayışıyla yazdığı şiirlerini Türk’ün Aşkı Vatan Şiirlerim kitabında toplayan Han DİKMEN ikinci kitabının da hazırlığı içerisinde olduğunu söylüyor. İkinci kitabını öykü türünde yazan Zeynep Hanımın ailesi vaktiyle Trabzon Şalpazarı ilçemizden kalkarak Sakarya Hendek Dikmen köyü ile Aksu Yurtluk köylerine yerleşti.

Türk’ün Aşkı kitabında yer alan şiirler serbest şiir türündedir. Türk nesline, Türk toplumuna töresini, kimliğini hatırlatmak, toplumu doğru yönlendirmek hedefinde olan Zeynep Han’ın kalemine şiirde ahenk ve kural prangası tesir etmemiştir. Öyle ki kalemiyle çıkar kaygısı gütmeyen yazar mürekkebini ve usunu doğru bildiklerini kağıda aktarmak için kullanmıştır.

Gündem Yazar haber sitemiz Şalpazarı’nı kültür, sanat ve diğer tüm alanlarda desteklemek üzere sorgulayıcı ve eleştirel üslubuyla yayın hayatına başlamıştır. Şalpazarı’nın yazarı Zeynep Han DİKMEN’in kitabını almayı, kitapçılardan istemeyi unutmayınız.

Kitabı satın almak için aşağıdaki bağlantıları tıklayabilir veya www.facebook.com/GundemYazarCom sosyal medya sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

http://www.dr.com.tr/Kitap/Turkun-Aski-Vatan-Siirlerim/Edebiyat/Siir/Turk-Siiri/urunno=0001729182001

http://www.kitapyurdu.com/kitap/turkun-aski–vatan-siirlerim/440752.html&filter_name=zeynep%20han%20dikmen

Yorum Yazmayı Unutmayın
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Güven Alkurt dedi ki:

    Ben almak istiyorum

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.