Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

Ağasar Deresi Vadi Projesinde Son Aşamaya Gelindi

Ağasar Deresi Vadi Projesinde Son Aşamaya Gelindi
  • 18 Nisan 2018

Şalpazarı ilçe merkezini ikiye bölen Ağasar Deresi yeni bir proje ile yaşanılır bir hale kavuşturulacak. Projede son aşamaya gelindi.

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız’ın seçim vaatleri arasında olan Şalpazarı deresi üzerine yapılacak Ağasar Deresi Vadi projesi hayata geçiyor. Belediye Başkanı son aşamaya gelen projeyi makam odasında inceledi.

Ağasar Deresi Vadi projesini beğenen Başkan Kurukız yaptığı açıklamada; 30 Mart 2014 tarihinde göreve geldiğimizde ilçe halkımıza vermiş olduğumuz sözler ve vaatler vardı. “Halka hizmet Hakka hizmettir.” düsturuyla görevimizi yerine getirme çabası içerisindeyiz. İlçemiz adına büyük projelerden olan Ağasar Vadi projesini de kısa bir zaman içerisinde hayata geçirerek ilçemize kazandıracağız. Ağasar Vadi projemiz bilindiği üzere referandum sürecinde ilçemize gelen İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’nun belediyemizi ziyareti sırasında kendisine projelerimizi anlatırken Ağasar Vadi projemiz için kendisinden destek istemiştim. Bakanımız DSİ bölge müdürünü arayarak gerekli talimatları verdi. Bizde Millet vekilimiz sayın Salih Cora ile DSİ bölge müdürümüzü ziyarete giderek projemizi kendilerine teslim ettik. Bu süreç içerisinde de belediyemiz olarak projemizin takipçisi olduk. Zaman içerisinde gerekli görüşmeleri yaparak projemizi yaptık ve ihaleye çıkardık. İnşallah kısa bir zaman içerisinde de yapıp bitireceğiz.

İlçemize daha güzel hizmetler yapabilmek için çalışıp çabalıyoruz. İnşallah daha güzel hizmetler yapma yolunda birlik beraberlik içerisinde ilçemizi güzelleştirmeye daha yaşanabilir ferah bir ortama kavuşturmak için mücadelemiz devam edecektir. Bizim bu mücadelemizde bizlere her zaman destek olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Başbakanımız sayın Binali Yıldırım’a, MHP Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’ye, İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’ya, Milletvekillerimiz Sayın Salih Cora, Sayın Muhammet Balta ve tüm Trabzon Milletvekillerimize özellikle bu projede bize destek olan Orman ve Su İşleri Bakanımız Sayın Veysel Eroğlu’na ilçem ve şahsım adına teşekkür ediyorum.” dedi.

Yorum Yazmayı Unutmayın
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.