lara escort

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

Ağakonağı Şenliği Ağalar Gibi Yapıldı

Ağakonağı Şenliği Ağalar Gibi Yapıldı
  • 08 Ağustos 2017

Şalpazarı’mızın önemli şenliklerinden olan Ağakonağı Şenliği dün gerçekleştirildi.

Geleneksel Ağakonağı Şenliği, Trabzon Şalpazarı İlçe sınırları içerisinde yer alan Üzümözü, Kireç ve Sugören Mahallelerinin kesiştiği Ağakonağı mesire alanında gerçekleştirildi.

6 Ağustos 2017 Pazar günü gerçekleştirilen şenlikte, Tv Sunucusu ve Organizatör Necati Selvitop, muhteşem sunumu ve şovlarıyla şenliğe katılanları coşturdu.

Şalpazarı Belediyesi, Üzümözü Mahalle Muhtarlığı ve Üzümözü Vakfı tarafından organize edilen şenlikte Üzümözü Vakfı Kurucusu ve Muhtarı olan Mehmet Mertoğlu katılımcılara teşekkür etti.

Şenliğe katılan Şalpazarı Kaymakamı Murat Beşikci, Belediye Başkan Yardımcılarından Hasan Karabayır ve Faruk Beldüz, AK Parti İlçe Başkanı Murat Topkara, Üzümözü Vakfı Başkanı Gazi Cevat Özdemir, Mahalle Muhtarı Mehmet Mertoğlu da kısa birer konuşma yaparak şenliğe katılanlara teşekkür ettiler.

Sanatçılardan Çayan Hüseyin, Yeşim Civelek, Yaylacı Halil Karagöz ve Serdar Kumaş‘ın yanı sıra bir çok sürpriz sanatçının yer aldığı geleneksel Ağakonağı Şenliği’nde vatandaşlar fındık mevsimi öncesi gönüllerince doyasıya eğlenirken; şenliğine katılanlara yöresel yemek tatlarından oluşan yemeklerden ikramda bulunuldu.

Kaynak: http://www.dogruhaber61.com/flash-haberler/agakonagi-senligi-yapildi.htm

Yorum Yazmayı Unutmayın
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.