istanbul escort sikiş izle

Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
www.gundemyazar.com | Şalpazarı Haber – Ağasar Haber- Trabzon Haber

ÜLKÜCÜ KİMDİR? ÜLKÜCÜ ŞEHİTLERİMİZ –2–

ÜLKÜCÜ KİMDİR? ÜLKÜCÜ ŞEHİTLERİMİZ –2–

Ülkücülük, 19. yüzyılda Türk milliyetçiliğinin, Türkçü’lüğün en özel ve en kalıplaşmış adıdır. Türk milleti varoldukça ülkücülük de olacaktır. Türk devletimizi, milletler ve devletler, mücadelesinde birinci sıraya yükseltme hedefine ulaşmak isteyenler, kesinlikle Türk milliyetçisi olmak zorundadır. Türk milliyetçiliğinin siyasi, kültürel ve toplumsal olarak kurumlaşmış haline ülkücülük adı verilir. Türkçü teşkilatların ilki olarak, Türk’ün simgesi Bozkurtlar ve ne mutlu Türk’üm demekten asla ve katiyyen taviz vermeyen, Türk’lüğümü her durum, siyasi koşulda yaşatan milli teşkilattır; Ülkücülük.
Türk İslam davasına binlerce şehit vermiş olan ÜLKÜCÜ teşkilatımız darbe dönemlerinde dış mihrak komünist sol ile tek başına mücadele etmiş yiğitler ordusudur.

Peki ülküsü Türk İslam olan ülkücüyü geçmişte kimler şehit etmiştir okudukça öğrenelim, öğrendikçe bilelim, bildikçe Türk’ e düşman olan yabancıdan gelen ideoloji fikirleri akılla bertaraf edelim, Zeytinburnu MHP İlçe Başkanlığı görevini yürüten şehit Bekir Şendilmen’in, Zeytinburnu MHP ilçe başkanlığı seçimleri sırasında yöneticililerinden birinin “Biz buraya başkan değil, şehit adayı seçiyoruz.” şeklindeki konuşmasına rağmen adaylığını koyarak başkanlığa seçildiğini biliyor muydunuz? Şendilmen’in, seçildikten kısa bir süre sonra şehit edildi.
5 Eylül 1979 yılında şehit olan Adem Pekmezci isimli ülküdaşımızın henüz 15 yaşında olduğunu biliyor muydunuz?

Alican Karaosmanoğlu’nun, 18 Haziran 1977 yılında Mimar Kemal Lisesi öğrencisiyken şehitlik mertebesine ulaştığını ve yaşının henüz 17 yaşında şehit edildi.
Ali Tezdoğan’ın, Eyüp MHP İlçe teşkilatının kurucularından olup yönetim kurulu üyesiyken, partiyi basmaya gelen bir kamyonet dolusu komünist militan tarafından kurşun yağmuruna tutularak, kendisine ait camcı dükkânında şehit edildi.

Balıkesir’li ülkücü şehit Atalay Çakır’ın 20 yaşındayken, 1979 yılı Ramazan ayında, evleri yakınındaki Sakarya Camiine giderken komünist sol şehit edildiğini biliyor muydunuz? Şahadetinden bir gün sonra evlerine, üniversite imtihanında Hukuk Fakültesi’ni kazandığını bildiren bir belgenin geldiğini ve okuyamadan kara toprağa giren Türk genci olduğunu biliyor muydunuz

İnşaat Mühendisi olan Ali Sünnetçi isimli evine giderken pusu kurarak beklemekte olan üç komünist militanın silahlı saldırısı neticesi vurularak şehit olduğunu, biliyor muydunuz? Peki ya, hamile olan eşinin Ali Sünnetçi’nin şahadetinden sonra bir kız çocuğu doğurdu.
Nisan 1978 tarihinde Malatya Belediye başkanı Hamit Fendoğlu’nun evine gönderilen bombalı paketin patlaması sonucu, Hamit Fendoğlu, kızı ve 2 torununun şehid edildiğini biliyor musunuz? Torunu olan Selim Bozkurt Fendoğlu’nun daha 2,5 yaşında olduğunu… Küçük Selim Bozkurt’un babasının, vatani görevini yapmakta olduğunu Biliyor musunuz ?
Adana’nın Ceyhan ilçesine bağlı Sarkeçili köyünden olan ülkücü şehit Ali Görkem’in, 37 yaşında ve sekiz çocuk babası olduğunu… Daha sonra olay yerine gelen polislerin, Görkem’in üzerinde ülkücü bir şairin şiirini bulunca ‘bir faşist daha temizlenmiş’ diyerek cesedini tekmelediklerini biliyor muydunuz? Bilemezdiniz, yıllarca milliyetçileri faşist ırkçı diyerek haksız gösteren yabancıya çalışan yönetim sistemi olduğundan bilemezsiniz.
12 Eylül idaresi tarafından asılarak şehid edilen Cengiz Baktemur’un, korkusuzca idam sehpasına yürüyüşüne şahit olan cezaevi personelinin: “Bizce şehiddir o. Şehidlik mertebesine ermemiş birinin kârı değildir sevinerek ve koşarak ilmiği boynuna geçirmek…” dediğini biliyor musunuz?

İstanbul-Eyüp’te, Marangozlar Sitesi’nde marangozluk yapan Başaran Kambur’un, evli ve çocuk sahibi olup, Eyüp-Ortakçılar semtinde oturduğunu… Başaran’ın mübarek Ramazan ayında, sabahleyin işyerine baskın düzenleyen bir grup komünist militan tarafından otomatik silahlarla taranarak şehit edildiğini.. Cenazesinin, Eyüp Mezarlığı’nda toprağa verildiğini biliyor muydunuz?

Artvin’in Şavşat ilçesinden olan şehit Fuat Meydan’ın, bir kahvehanede televizyon seyrederken, sonradan gelip içeri giren ve arkasındaki bir sandalyeye oturan komünist bir militan tarafından kafasına ateş edilmek suretiyle şehit edildi…

Uşak’ta dokuma işçiliği olarak çalışan Alaattin Gündüz’ün, doğum yapmak üzere olan eşinin yanına giderken, 27 kurşunla şehit edildiğini… Gündüz’ün vefat ettiği gün bir oğlunun dünyaya geldi. sözde işçi hakları ezilmişleri savunduğunu iddia eden komünist sol tarafından Türk milliyetçisi Ülkücü işçi Alaaddin Gündüzün öldürüldüğünü ve işçi haklarını öldürerek savunan ikiyüzlü bir sistem olduğunu biliyor muydunuz Komünizmin.
6 Ağustos 1979 da şehitlik mertebesine ulaşan Ali Çetin’in, vatani görevini asteğmen olarak yaptığı sırada, Kayseri’de bulunan ailesini ziyarete gittiğinde şehit olduğunu… Evli ve iki çocuk babası olan Çetin’in, komünist militanlar tarafından önce dişlerinin söküldüğünü, sonra üzerine asit dökülerek bıçaklandığını ve daha sonra yakıldığını biliyor muydunuz? Ve bu kadar vahşi olan komünist solun,
Türk kültürünü, Türk vatanını Türk’lük le korumak isteyen milliyetçilere faşist,
ırkçı diyerek kendilerini masum barışçı göstermeye çalıştığını Biliyor muydunuz?
Artık bilin ve uyanık olun TÜRK MİLLETİ. Size sosyalizm komünizm tehdit değildir,  diyen çakalları iyi gözlemleyin,  Türk töresindeki ceza kurallarını gerici bulduklarını anlayacak ve asla Türkçü olmadıklarını anlayacaksınız. Zira komünistin sinsisi ben komünistim demez.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi ;
“Komünizm, Türk Dünyası’nın en büyük düşmanıdır. Her görüldüğü yerde ezilmelidir.”(Faruk Şükrü Yersel, Eskişehir Gazetesi, 1926)

Yorum Yazmayı Unutmayın
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.